Praca codzienna
  Aktywnie pracuje na stanowisku automatyk. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży wodno-ściekowej, a od 2004 roku w pracuję na co dzień w przemyśle motoryzacyjnym.


Projekty Aktywnie uczestniczę w modernizacjach urządzeń, tak w celu poprawy efektywności, jak i poprawy wydajności oraz w celu zmniejszenia ich awaryjności.


Duże projekty  Wykonanie projektu, oprogramowania oraz częściowego wykonania szaf sterowniczych dla urządzeń na oczyszczalni ścieków Gdańsk-Wschód. Do urządzeń tych należą piaskowniki, osadniki wstępne oraz osadniki wtórne.

Sterowanie oparte jest na sterownikach z rodziny S7-300 firmy Siemens oraz panelach operatorskich firmy Weintek. Komunikacja PROFIBUS odbywa się bezprzewodowo w oparciu o moduły firmy Phoenix Contact wykorzystujące technologię Bluetooth. Małe projekty

1. Projekt i oprogramowanie zgarniaczy piasku w Bochni.
2. Projekt i oprogramowanie zagęszczaczy grawitacyjnych oraz zgarniaczy radialnych w Borówcu.3. Projekt i oprogramowanie zgarniacza radialnego w Iławie.

4. Oprogramowanie zgarniacza prostokątnego w Kaźmierzu.

5. Projekt i oprogramowanie zgarniacza prostokątnego w Lidzbarku Warmińskim.6. Projekt i oprogramowanie piaskowników dla oczyszczalni Łyna w okolicy Olsztyna.


7. Oprogramowanie stacji wapnowania w Ostrówcu Świętokrzyskim.

8. Oprogramowanie stacji wapnowania w Skawinie.


9. Projekt i oprogramowanie zgarniacza piasku w Tarnobrzegu.

10. Projekt sterowania napędami Auma (Gdańsk).

11. Konwersja oprogramowania ze sterownika EASY-719 na sterownik EASY-618.

Myśl  "Każdy pomysł jest możliwy, jego realizacja to kwestia czasu!". {MK}